ZST

Wycieczka przedmiotowa do Bielska- Białej

W dniach 12-13 września 2017 klasy II i III E odbyły wycieczkę przedmiotową  do Bielska- Białej. Uczniowie uczestniczyli w  Jubileuszowych 30 Targach  energetycznych  ENERGETAB 2017, gdzie niektórzy wygrali wartościowe nagrody, a wszyscy otrzymali pamiątkowe gadgety. Drugiego dnia zwiedzili elektrownię pompowo -szczytową „Porąbka –Żar”. Zwiedzali, a także uczestniczyli w licznych konkursach o tematyce elektrycznej. Nie zabrakło również elementu krajoznawczego gdyż chętni zdobyli górę Żar -761 m n.p.m. Do zobaczenia za rok . 

Podziękowania należą się w szczególnościPani Wiolecie Krawiec i wychowawczyni Teresie Moczyróg. Kierownikiem wycieczki był Robert Hosaja.
 

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]