AKAPIT AGH

Wyniki eliminacji szkolnych do II etapu XLIII OOWEiE – AGH Kraków-SZCZECIN

Do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady  Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej organizowanej pod patronatem Uczelni wyższej AGH w Krakowie zakwalifikowali się uczniowie w kategorii ELEKTRYCZNEJ:  Przemysław Kusior i Kacper Pietrusiak z IV E,  Kamil Kocik i  Kamil Wójcik z III E.  ELEKTRONIKA : Tomasz Ogórek , Michał Bednarz i Jakub Kuczek z  IV N oraz  Kacper Dzimitrowicz z  II N .  ELEKTRONIKA  MEDYCZNA :  Jakub Drewko, Bartłomiej Cup i Niedziela Łukasz  z III N oraz Daniel Kukułka z II N  a w grupie MECHATRONICZNEJ naszą Szkołę  reprezentować będą  uczniowie:   Wojtek Gurgul z III E  oraz  Karol Pikus ,  Jakub Szczepański  i Jakub Trela z II N .

W imieniu Dyrekcji i społeczności uczniowskiej ZST życzymy w/w Olimpijczykom sukcesu w II etapie, który odbędzie się 14  lutego 2020 r. na uczelni AGH w Krakowie.