Wyniki eliminacji szkolnych do XLI OOWEiE – AGH

Do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady  Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej organizowanej pod patronatem Uczelni wyższej AGH w Krakowie zakwalifikowali się uczniowie w kategorii ELEKTRYCZNEJ: Krzysztof Nowak z IV E ( ubiegłoroczny  Finalista), Przemysław Kusior i Kacper Pietrusiak z II E, w grupie ELEKTRONIKA MEDYCZNA: Jakub Kołodziej( ubiegłoroczny Finalista)  i Albert Mierzwa z III N oraz Grzegorz Bagiński z II N, a w grupie MECHATRONICZNEJ naszą Szkołę  reprezentować będą  uczniowie: Grzegorz i Tomasz Kozioł z III E i Kamil Rataj z III N. W imieniu Dyrekcji i społeczności uczniowskiej ZST życzymy w/w Olimpijczykom sukcesu w II etapie, który odbędzie się 9 lutego 2018 r. na uczelni AGH w Krakowie.