Sukcesy

Wyniki konkursu na Najlepszego Informatyka ZST + eliminacje na OOWEE AGH w kategorii Informatyka

We czwartek, 9 stycznia, odbył się konkurs na Najlepszego Informatyka ZST połączony z eliminacjami na olimpiadę OOWEE (w kategorii Informatyka) na AGH w Krakowie. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test zawierający pytania z ogólnie pojętej dziedziny Informatyki. Poza uzyskaną liczbą punktów liczył się także czas ukończenia testu.

Miejsca na podium prezentują się następująco:

  1. Kryzia Wiktor 3IA
  2. Babicz Kamil 4IB
  3. Więcek Jakub 2IA
  4. Korus Konrad 4I

Podium czteromiejscowe, ponieważ w tegorocznej edycji olimpiady OOWEE (14 luty, Kraków AGH), w kategorii Informatyka może być delegowanych aż czterech uczniów. Finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie na AGH w Krakowie.