ZST

Wyniki konkursu "Najlepszy Matematyk ZST"

W dniu 13.06.2012 odbył się w naszej szkole konkurs na najlepszego matematyka klas I, II , III. Swój udział w konkursie  zadeklarowało 19 uczniów klas pierwszych, 16 uczniów klas drugich i 19 uczniów klas trzecich. Oto wyniki konkursu:
KLASY I
1.Alicja Wróbel   I TIN
2.Beata Dusza    I TCHA
3.Łukasz Kozioł  I TESK
KLASY II
1.Szymon Judasz    II TSK
2.Dominik Kras        II TSK
3.Mateusz Motyka  II TIN
KLASY III
1.Daniel Potok            III TINb
2.Kamil Koziara           III TINb
3.Krzysztof  Klempka III TINb
Wszystkim startującym w konkursie dziękujemy za udział , a tym którzy zajęli trzy pierwsze miejsca gratulujemy wysokich wyników. Uczniowie , którzy zajęli pierwsze miejsca na poziomie klas I,II,III otrzymali nagrody na uroczystości zakończenia roku szkolnego ufundowane  przez  sponsora – ZAKŁADY  AZOTOWE, któremu w imieniu swoim oraz uczniów serdecznie dziękujemy!