Wyprawa Szkolnego Klubu Moto

Szkolny Klub Moto

Po przerwie pandemicznej SKM wznowił tradycje jesienno-wiosennych wycieczek rowerowych. Tym razem celem wyprawy były okolice Pleśnej, gdzie po pokonaniu dość trudnego podjazdu w kierunku Lubinki, udało się dotrzeć do celu, którym było siedlisko zaprzyjaźnionego z klubem pana Bogdana. Gospodarz udzielił całej grupie gościny, oprowadzając i odpowiadając  na liczne pytania dotyczące zwiedzanego Mini Muzeum Motoryzacji. Piękne krajobrazy, ciekawe eksponaty, obowiązkowe kiełbaski z grilla, rekompensowały wysiłek włożony w dotarcie na miejsce. Zjazd w kierunku Tarnowa to już tylko przyjemność. (Oczywiście przy sprawdzonym wcześniej dobrym stanie rowerów). W okolicy naszego miasta czeka jeszcze wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Następna wycieczka rowerowa planowana jest na wiosnę.

SKM zaprasza zainteresowanych szeroko pojętą tematyką motoryzacyjną do kontaktu:
– Przez e-dziennik
– Pokój w-f Opiekun SKM K.Stępak
– Krakowski Jakub 1TEM