Wystąpienie Dyrektora ZST z okazji zakończenia roku szkonego 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele ZST,

w imieniu Grona Pedagogicznego i własnym pragnę podziękować za ten bardzo ciężki rok pracy.
Przeszliśmy przez niego dzięki wzajemnemu zrozumieniu niezawinionej przez nas sytuacji. I za to zrozumienie i współpracę pragnę wszystkim podziękować.
Od połowy marca szliśmy razem przez nieznany nam dokładnie teren. I przeszliśmy go właściwie z niewielkimi tylko stratami. Nasi uczniowie ciężko pracowali, mogą być z siebie dumni. Odnieśli sukces, niektórzy w postaci świadectw z wyróżnieniem, czyli tak zwanym „paskiem” (133 w tym 24 to zdobycz Absolwentów klas czwartych).
Na ten sukces pracowali również ich Rodzice i Nauczyciele naszej Szkoły.
Dziękuję Uczniom, ich Rodzicom oraz Koleżankom i Kolegom – Nauczycielom ZST za ten wspólny wysiłek.
Szczególnie ciepłe słowa podziękowań kieruję do Przyjaciół Szkoły a wśród nich Sponsorów. Dzięki Państwu pomimo ogromnych problemów zrealizowaliśmy wiele przedsięwzięć służących naszym uczniom. To nowa „siłownia”, zakup kolejnej – 18-to stanowiskowej pracowni komputerowej oraz utworzenie nowej pracowni laboratoryjnej dla przedmiotów elektrycznych przystosowanej do celów egzaminacyjnych. Wszystko dzięki Państwu – ludziom, którzy są prawdziwymi Przyjaciółmi ZST.
Serdecznie dziękuję!
Do wszystkich Uczniów i Rodziców kieruję list z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 za pośrednictwem e-dziennika i zachęcam do jego odczytania.

Życzę wszystkim zasłużonego i udanego wypoczynku.

Serdecznie pozdrawiam
Krzysztof Kołaciński
dyrektor Zespołu Szkół Technicznych
im. Ignacego Mościckiego