XI Dzień Papieski

19 października 2011 r. uroczystą akademią uczciliśmy kolejną rocznicę wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową oraz kolejny XI Dzień Papieski przebiegający pod hasłem „Jan Paweł II – Człowiek modlitwy”.  Chwilę refleksji i zadumy nad  przesłaniem Wielkiego Wychowawcy młodzieży, poety, mistrza modlitwy przygotowali uczniowie: Lidia Kumięga kl.III LOh, Mateusz Dolasiński kl. IV TES, Magdalena Nowak kl.II LOd, Mirosław Wiejacki kl.II TSK, pod opieką mgr Marii Mączarowskiej. Oprawą techniczną zajęli się: Mateusz Ciężadło IV TES oraz Maciej Turaj kl. III TINa. Szkolny zespół muzyczny pod kierownictwem mgr Grzegorza Dzierwy uświetnił uroczystość. Ekspozycję zdjęć pod tytułem ” Jan Paweł II –  miłośnik sportu, turystyki i przyrody” przygotowała wraz z młodzieżą mgr Kinga Adamczyk.

Uczennice kl. III LOh pod opieką mgr Anny Żurowskiej i mgr Anny Frąc przygotowały kiermasz słodkości, z którego dochód został przeznaczony na pomoc misjom.