XIX Memoriał Stanisława Jedlińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców

28.03 w ZSME w Tarnowie odbył się XIX Memoriał Stanisława Jedlińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców. W turnieju oprócz gospodarzy (Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych) brały udział reprezentacje Zespołu Szkół Budowlanych (aktualny Mistrz Tarnowa), Zespołu Szkół Sportowych oraz Zespołu Szkół Technicznych. Podczas rywalizacji nasz zespół pokonał ZSS oraz, mimo dobrej gry, uległ dwóm najlepszym drużynom Tarnowa ZSME i ZSB, zajmując III miejsce. Końcowa klasyfikacja Memoriału: I miejsce: ZSME, II miejsce: ZSB, III miejsce: ZST, IV miejsce – ZSS.
Reprezentacja ZST:
1. Zdeb Adam 4F
2. Górak Przemysław 4N
3. Białas Błażej 4N
4. Huza Bartłomiej 4N
5. Grzesik Maksymilian 4E
6. Leśniak Patryk 4N
7. Olbracht Adam 1TI
8. Kocowicz Szymon 1TP
9. Berkowski Mikołaj 1TN
10. Majewski Bartosz 1TP
11. Łesyk Piotr 4F