AKAPIT AGH

XLV edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej AGH

W dniu 12.01.2022 r. odbył się I etap  XLV Ogólnopolskiej Olimpiady  Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej organizowanej pod patronatem uczelni wyższej AGH. Do II etapu zakwalifikowali się uczniowie w kategorii ELEKTRYCZNEJ: Nikodem Michałek  III TE i Bartłomiej Huza   III N, ELEKTRONIKA : Jakub Trela IV N  i  Kacper Murzyn  III N,  ELEKTRONIKA  MEDYCZNA : Karol Pikus  IV N i Maciej Górski  III TN, w grupie MECHATRONICZNEJ: Michał Paździora i Jakub Kołodziej  III E. W nowej kategorii AUTOMATYKA  reprezentować Naszą szkołę będą uczniowie z klasy IV N: Daniel Kukułka  i Michał Krasowski

W imieniu Dyrekcji i społeczności uczniowskiej ZST życzymy w/w Olimpijczykom sukcesu w II etapie, który odbędzie się 04 lutego 2022 r.  w murach  uczelni  AGH.

http://oowee.agh.edu.pl/