XXXVIII Olimpiada Wiedzy Technicznej

druzyna-na-xxxviii-owtMamy przyjemność poinformować, że do zawodów okręgowych XXXVIII Olimpiady Wiedzy Technicznej, zakwalifikowali się następujący uczniowie z naszej szkoły: Marcel Augustyński   IV TSK , Dawid Kara   IV TSK , Tomek Marnik   IV TSK,  Andrzej Gołąb  IV TES, Mateusz Sobol  IV TES, Szymon Judasz II TSK.

Drugi etap, czyli zawody Okręgowe, odbędą się tradycyjnie w Zespole Szkół Technicznych w dniu 19.01.2012 roku w auli szkolnej.
Gratulujemy przejścia do kolejnego etapu. Życzymy dalszych sukcesów i zdobycia upragnionego indeksu.

Po zawodach okręgowych pozostał już tylko finał. Aby zostać finalistą należy po pierwsze dobrze napisać zadania z zawodów okręgowych a po drugie pojechać na zawody finałowe.
Ale najlepiej jest zostać laureatem i tego życzymy naszym uczniom.

Zdjęcia, w szkolnym studiu fotograficznym, wykonała uczennica
z klasy 2 FOT Jagoda Foszcz