ZST

Zabawa dla niepełnosprawnych dzieci

DSCN9846 We wtorek, 7 czerwca uczniowie naszej szkoły: Adrian Pyrda (3Ia), Adrian Siedlik (3Ia), Monika Rzepka (1A), Anna Maziarka (1A), Bartłomiej Moryń (1A), Bartosz Kaczmarek (1A), Natalia Czernecka (2T) i Klaudia Mikrut (2T) bawili się z niepełnosprawnymi dziećmi w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze. Piosenki grane przez Adriana Pyrdę a śpiewane przez Adriana Siedlika, tańce, zabawy, konkursy to atrakcje, jakie nasza młodzież przygotowała dla dzieci z ośrodka. Dużą niespodzianką był także występ zespołu folklorystycznego „MALI RADŁOWIANIE”, do którego doszło dzięki uprzejmości pani Barbary Marcinkowskiej, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Radłowie. Wizytę w gościnnych progach ośrodka zakończyło spotkanie przy grillu, za co Dyrekcji SOSW bardzo dziękujemy.