Zabawa w Zbylitowskiej Górze.

W środę, 6-ego czerwca, jak co roku gościliśmy u naszych przyjaciół w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze. Uczniowie klas: 2E, 1T/A i 1F/I oraz szkolnego zespołu muzycznego przedstawili inscenizacje „Czerwonego kapturka” oraz wierszy Juliana Tuwima, taniec belgijski, zorganizowali zabawy ruchowe, konkursy: rysunkowy, recytatorski i muzyczny oraz świetną zabawę przy współczesnych przebojach granych i śpiewanych przez naszych niezastąpionych muzyków wraz z zaproszonymi gośćmi. Cała zabawa chyba się udała, o czym świadczyły uśmiechnięte miny podopiecznych ośrodka jak i naszych uczniów. Wszystkim, którzy zorganizowali zabawę należą się wielkie słowa podziękowania. Na szczególne uznanie zasługuje pani Teresa Moczyróg, która zadbała o część artystyczną oraz pani Anna Fronc i pani Katarzyna Pokorny, dzięki którym całe przedsięwzięcie doszło do skutku.