Zakładki i kartki świąteczne dla mieszkańców DPS w Mościcach

Jak co roku w tym szczególnym czasie świątecznym nasza szkoła nie zapominała o seniorach, pod opieką pani pedagog Anny Fronc, pani Wioletty Kijak oraz pani Karoliny Rejkowicz uczniowie wykonali własnoręcznie świąteczne zakładki do książek oraz napisali życzenia bożonarodzeniowe na kartkach dla pensjonariuszy pobliskiego Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Czarna Droga.

Nasi wychowankowie bardzo twórczo podeszli do pięknej inicjatywy a jej wynikiem było zebranie około 120  prac. Szczególne podziękowania należy złożyć klasom 3TF, 3F, Szkolnemu Kołu Amicus oraz poszczególnym osobom ze Szkolnego Koła Caritas oraz z klasy 3A. Niestety z powodu obostrzeń uczniowie nie mogli odwiedzić seniorów dlatego naszą szkołę reprezentowały pani pedagog wraz z panią Kijak, które złożyły na ręce pani dyrektor DPS’u życzenia świąteczne w imieniu całej społeczności szkolnej.

Jesteśmy dumni widząc, jak młodzież ZST angażuje się w różne akcje charytatywne; empatia, pamięć i troska o ludzi starszych to cechy, które na pewno wyróżniają naszych uczniów.