ZST

Zakończenie roku szkolnego klas PATRONACKICH

19 czerwca 2017 r. miało miejsce uroczyste zakończenie nauki klas patronackich w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.
Zajęcia, w których brali udział uczniowie  klas II T i II E, miały poszerzyć ich wiedzę, rozwijać zainteresowania, wprowadzić w świat nauki, który głębiej poznawać będą w przyszłości jako studenci.  
W uroczystości zakończenia roku brali udział  dr Małgorzata Kołpa,  Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju PWSZ i dr  Sebastian Bielecki, Dyrektor Instytutu Politechnicznego PWSZ.  Dr Bielecki podsumowując rok wspólnej nauki, żegnał młodzież słowami: „Praca z Wami była dla nas wielką przyjemnością, mam nadzieję, że dużo na niej skorzystaliście”. Uczniowie otrzymali z rąk  przedstawicieli władz uczelni certyfikaty i upominki.

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]