Zbiórka karmy i zabawek na rzecz tarnowskiego Azylu dla zwierząt.

Zapraszamy wszystkich uczniów, którym nie jest obojętny los zwierząt pokrzywdzonych przez los, do włączenia się w zbiórkę karmy na rzecz Azylu w Tarnowie.

Zbieramy karmę suchą i puszki z karmą mokrą dla psów i kotów, jednak prosimy o wybieranie karm lepszej jakości. Lepiej kupić mniejszą ilość czegoś, co nie zaszkodzi zwierzętom, które i tak już często borykają się z różnymi problemami zdrowotnymi. Mile widziane będą również psie i kocie zabawki, które choć trochę pomogą zwierzakom odreagować stres związany z zamknięciem, zwłaszcza, że w okresie epidemii schronisko zamknięte jest również dla wolontariuszy wyprowadzających zwierzęta na spacer.

Przyniesione rzeczy proszę składać w oznaczonym kartonie przy wejściu do budynku pracowni. Akcja rusza w poniedziałek 22-go lutego i potrwa miesiąc do 22-go marca.

Osoby, które chcą uzyskać uwagę pozytywną za udział w akcji proszone są o doczepienie/doklejenie  do przyniesionych rzeczy karteczki z wyraźnie zapisanym imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

Serdecznie zachęcamy do udziału, liczymy na wasze dobre serca.

Ewentualne pytania proszę kierować do organizatorów, p.A. Fronc i p. Beaty Kotaś ze Szkolnego Koła Ekologicznego.