Zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt

Po raz kolejny wolontariusze z Koła Ekologicznego ZST przyłączyli się do zbiórki na rzecz bezdomnych zwierząt organizowanej co toku przez tarnowski oddział OTOZ (Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt).
Zbiórka została przeprowadzona w  miniony weekend, w dniach od 19 do 21 września bieżącego roku. Nasi wolontariusze, poświęcając swój wolny czas, zbierali do puszek datki pieniężne i przyjmowali karmę na rzecz bezdomnych zwierząt będących pod opieką tarnowskiego OTOZ-u w dwóch punktach handlowych: C.H. „Bazar” przy ulicy Hodowlanej oraz TSS „Dąbrówka” przy ulicy Czarna Droga… Oficjalne wyniki zbiórki (ilość zebranych datków pieniężnych oraz kilogramów karmy) zostaną ogłoszone po podliczeniu przez specjalną niezależną komisję. Ale już teraz, na podstawie relacji naszych wolontariuszy wiemy, że tarnowianie nie pozostali obojętni na apel OTOZ-u, chętnie wrzucając do puszek mniejsze, jak i całkiem pokaźne datki oraz zapełniali przygotowane kosze zakupioną przez siebie kamą. Wszystkim wolontariuszom gorąco dziękujemy za pomoc.
Zainteresowanych działalnością tarnowskiego OTOZu zapraszamy na oficjalną stronę organizacji: http://www.otoz-tarnow.pl/.
Z przyjemnością informujemy też, że przedstawiciele tarnowskiego oddziału tej organizacji przyjęli zaproszenie naszej szkoły do wzięcia udziału w obchodach Dnia Zwierząt, który obchodzimy co roku w dniu świętego Franciszka z Asyżu.
Lista wolontariuszy biorących udział w wydarzeniu:
Katarzyna Oleksyk II I a
Dominik Kozioł II I a
Tomasz Gondek II I b
Kamil Świętek II I b
Kacper Niziołek II I b
Michał Najdała II I b
Natalia Czernecka I T
Klaudia Mikrut I T
Magdalena Zabawa I T
Patrycja Kędzior I T
Justyna Boryczko III A/M
Żaneta Kałużna III M/A
Emilia Częczek  I A
Klaudia Albertusiak I A
Żaneta Kras I A
Karolina Drwal I A
Paula Kałużny I A
Sylwia Wojtkiewicz  I A
Klaudia Biernat I A
Anna Przybyło I A
Patrycja Łabno I A
Marzena Urbaś I A
Paula Kałużny I A
Weronika Krzak IV F / A
Joanna Kurczab IV F/ A
Patryk Mazgaj I I N
Marcin Godawski I I N
Eryk Wolak I I b
Jakub Świder I I b
Patryk Ocłoń  I I b
Kocik Anna II A
Angelika Gieniec II A

Organizatorzy:
Anna Fronc
Beata Kotaś
Ewa Michałek