ZST

ZST w II Etapie "Euroelektry"

euroelektra 2013Gratulacje dla uczniów z ZST za zakwalifikowanie się do II Etapu Okręgowych zawodów  w  Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej przy Stowarzyszeniu  Elektryków Polskich „EUROELEKTRA”.
W grupie Elektrycznej Marek Nowak – kl. IV TEAP (Finalista ubiegłoroczny XXXVI edycji OOWEE w Jarosławiu)
W grupie Elektronicznej reprezentować Naszą Szkołę będą: Szymon Judasz – kl. IV TSK (Laureat Olimpiady Wiedzy Technicznej, XXXVI OOWEE w Jarosławiu i OWEiE „EUROELEKTRA”), Mirosław Wiejacki – kl. IV TSK, Wojciech Witek – kl. IV TSK, Mateusz Kocoń – klasa IV TEAP, Michał Łyszczarz – kl. IV TEAP oraz Bartłomiej Fijał – klasa III TSK.

Życzymy uczniom powodzenia i zakwalifikowania się do Finału Olimpiady.

Zawody II stopnia (okręgowe) odbędą się w dniu 10 stycznia 2014 r. w Rzeszowie.  Opiekun mgr inż. Robert Hosaja.