ZST zwycięzcą konkursu Urzędu Miasta p.t. Zaprośmy ptaki do Tarnowa

Z wielką przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół Technicznych zajął pierwsze miejsce w konkursie pt. Zaprośmy ptaki do Tarnowa, organizowanym przez  Urząd Miasta Tarnowa przy współpracy z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.
Przedmiotem konkursu było  zaprojektowanie i wykonanie budki lęgowej dla ptaków. W rywalizacji naszą szkołę reprezentowali uczniowie Kacper Murzyn z kl. 3N oraz Kamil Wolak z kl. 4IA, którzy wykonali budki według własnych projektów.

Nagrody , jak co roku, zostały wręczone na oficjalnej gali rozstrzygnięcia konkursów ekologicznych Urzędu Miasta Tarnowa w Parku Strzeleckim (oficjalna fotorelacja tutaj: https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Galerie-zdjec/Miasto/Galeria-Miasto-2022/Rozstrzygniecie-konkursow-ekologicznych).

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Koordynatorki:

Anna Fronc i Beata Kotaś (Szkolne Koło Ekologiczne)