ZST

Życzenia – Dom Św. Ludwiki

obrazekŻyczymy, aby tegoroczne Święta i wpatrzenie się w betlejemski żłóbek, było aktem naszej wiary silnej i ufnej. Aby ta wiara ciągle w nas rosła i promieniowała na tych, którym pomagamy w naszym życiu.
Niech Światło Betlejemskiej Nocy wnika głęboko do naszych serc i rozświetla wszystkie dni Nowego Roku 2014, abyśmy mogli stać się ludźmi wiary, którzy z radością głoszą Ewangelię.
Łamiąc się opłatkiem przesyłamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne pamiętając w modlitwie. Niech Dziecię Jezus błogosławi nam wszystkim.

Dzieci, Młodzież,

Siostry i Personel

z Domu Św. Ludwiki w Tarnowie

Kochani Przyjaciele!!!

Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia w Tarnowie ul. Robotnicza 4, wraz z wszystkimi mieszkańcami składa serdeczne podziękowanie za ogromne zaangażowanie w akcję zbiórki nakrętek po butelkach plastikowych na zakup i instalację windy w nowej części budynku naszego Domu.
W tym roku dzięki WAM udało się całkowicie spłacić windę. To owoc organizowania zbiórek od 2008 r. łączna kwota to 44 645,75 zł. Dziękujemy!!!
Aktualnie zbieramy nakrętki na bieżącą działalność naszego Domu. Każda nakrętka ofiarowana przez WAS jest dla nas ogromną pomocą w naszym codziennym życiu.

Z wyrazami wdzięczności

Dyrektor Domu

s. mgr Katarzyna Dzierżanowska