ZST

Życzenia od Koordynatora "Eduscience"

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy szkół,
Nauczyciele, Uczniowie

W pierwszym dniu zajęć lekcyjnych rozpoczynającego się roku szkolnego 2012/2013 w imieniu Zespołu Projektowego Projektu EDUSCIENCE pragniemy życzyć Państwu radości z odkrywania tajemnic świata… Dzisiejszy dzień rozpoczyna również etap wdrażania w szkołach wypracowanych w projekcie narzędzi użytkowych. Jesteśmy przekonani, że możliwość korzystania z dostępu do platformy e-learningowej, materiałów multimedialnych, możliwość udziału w wycieczkach do instytutów naukowych, udziału w festiwalach i piknikach naukowych oraz dostępu do transmisji on-line np. ze Spistbergenu a także korzystanie z tablicy interaktywnej i zestawu do monitoringu przyrodniczego, wzbogacą ofertę kształcenia w Waszych szkołach. Cieszymy się z rozpoczynającej się współpracy i liczymy na wspaniałe jej efekty.

Z poważaniem
Leszek Lotkowski
Ogólnopolski Koordynator
Projektu EDUSCIENCE