10. dzień stażu w Bradze

Dzień Dziesiąty

W piątek pogoda nie była już tak ładna, jak do tej pory, widocznie Portugalia tak z nami chciała się pożegnać. Przed nami ostatni dzień naszej pracy, dzisiaj musimy pożegnać się z naszymi pracodawcami i współpracownikami.

Nasze zadanie na  dzisiaj polegało na monitorowaniu pracy systemu, diagnozowaniu i usuwaniu usterek m.in. na usuwaniu zablokowanych procesorów, usuwaniu drobnych awarii, zarządzaniu hasłami. Pracowaliśmy także nad ochroną plików i katalogów systemowych

Dziewczyny w dniu dzisiejszym omawiały otrzymane wyniki z opiekunem stażu, prezentowały zasadę działania wybranego sprzętu, wykonały obliczenia oraz podsumowały współpracę.

Na zakończenie pracy wręczyliśmy naszym pracodawcom drobne upominki i podziękowaliśmy za wspólnie spędzony czas.

Wieczorem udaliśmy się na uroczystą kolację z szefami Braga Mob. Oprócz nas na kolacji tej były także grupy : bułgarska, grecka, słoweńska oraz druga polska. Każdy z nas otrzymał certyfikat, który osobiście wręczał szef firmy. Panie opiekunki otrzymały szklaną statuetkę dla naszej szkoły. Po kolacji każda grupa dostała tort z flagą swojego państwa i życzeniami dobrej podróży. Późnym wieczorem wróciliśmy do hotelu, gdzie musieliśmy dokończyć nasze pakowanie.