Hamlet dla GIMNAZJALISTÓW w j. angielskim

Szkolne Koło Teatralne w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie-Mościcach zaprasza na przedstawienie w języku angielskim inspirowane sztuką Williama Szekspira pt. „Hamlet”. Występ będzie można zobaczyć w ramach… (więcej)

Turniej tenisa stołowego dziewcząt

W dniu 27.02.2013 odbyły się  zawody w tenisa stołowego  dziewcząt a Mistrzostwo naszej szkoły I miejsce zdobyła Klaudia Kopacz II FOT II miejsce – Sara Budzik z I Anal. III miejsce – Anka Serwatka z III LOd Wszystkim… (więcej)

Marek Mleczko Mistrzem ZST w tenisie stołowym chłopców

W rozegranym 1.03.13 turnieju tenisa stołowego o mistrzostwo ZST wzięła udział rekordowa liczba zawodników (64). Turniej był bardzo interesujący, stał na dobrym poziomie. Zwyciężył Marek Mleczko III TIN. Po… (więcej)

Mistrzami szkoły piłkarze z III TSK

Rozegraliśmy turniej piłkarski o mistrzostwo naszej szkoły w halowej piłce nożnej. Mistrzami ZST zostali uczniowie klasy III TSK , którzy rozstrzygnęli wszystkie mecze na swoją korzyść, ale aż trzy z nich dopiero… (więcej)

Zawody narciarskie Lubinka 2013

27.02.2013r. na stoku narciarskim Lubinka rozegrane zostały zawody narciarskie szkół średnich o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa zorganizowane  przez IV LO. Była to już czwarta edycja tych zawodów, w których wzięła… (więcej)