Współpraca ZST z firmą MEGAel Hurtownia Elektryczna

Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego, składa podziękowania dla firmy MEGAel Hurtownia Elektryczna z Tarnowa  za pomoc w realizacji projektu „Automatyka inteligentnego domu”, realizowanego… (więcej)

Szczypiorniści ZST znów najlepsi

Szczypiorniści ZST znów najlepsi w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej, która odbyła się w hali MOSiR w Tuchowie. Wyniki gier: ZST – ZSP Tuchów – 11 : 10 ZST – ZSP Brzesko – 16… (więcej)

Pokazowy trening piłkarski

W ram Dni Otwartych Szkoły 22.03.13 w sali gimnastycznej ZST odbył się pokazowy trening piłkarski dla gimnazjalistów. Przeprowadził go trener II-ligowej drużyny piłkarskiej Unii Tarnów p. Tomasz Kijowski. Kolejnym… (więcej)

Uczczenie pamięci ofiar mordu katyńskiego

Prezydent Miasta Tarnowa, Stowarzyszenie Rodzin Ofiar Katynia koło w Tarnowie, tarnowskie szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne zapraszają 14 i 15 kwietnia 2013 r. na uroczystości uczczenia pamięci ofiar mordu katyńskiego