Wakacyjny Konkurs Fotograficzny „Moje Zielone Miasto”

Wakacje to czas odpoczynku i wyjazdów do ciekawych miejsc. Może właśnie TAM dokąd jedziesz znajdziesz temat swojej pracy konkursowej!!! A może temat do zdjęcia znajduje się tuż obok Twojego podwórka?!?!?! Wszystkich… (więcej)

Wycieczka zawodoznawcza klasy 1TN do firmy ELPLC

W dniu 9.06.22 uczniowie klas I o profilu technik elektronik mieli przyjemność uczestniczyć w wycieczce po zakładzie firmy ELPLC S.A Uczniowie zapoznali się z przepisami BHP i zasadami poruszania się po zakładzie. (więcej...)

Pomoc zwierzętom z Ukrainy

Dobiega końca akcja pomocy zwierzętom poszkodowanym w wyniku wojny na Ukrainie. Jeszcze tylko do 15.06. można przynosić karmę i inne akcesoria, które przekażemy na rzecz organizacji OTOZ Animals. Dziękujemy wszystkim,… (więcej)

Dzień Dziecka w ZST

1 czerwca cały dzień towarzyszyły nam w szkole pluszaki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. p. Ewa Wójtowicz (więcej…)