XIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej

We wtorek 14 czerwca w II Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej. Naszą szkołę reprezentował zespół muzyczny Undefinited pod opieką pani Katarzyny… (więcej)

Wyniki XX Jubileuszowego Ogólnopolskiego konkursu fizyczno-fotograficznego „Zjawiska fizyczne wokół nas”

W kategorii „Obserwacje” – III miejsce – Konrad Augustyński kl. 2 TF – „Zorza w Szwecji” – wyróżnienie – Joanna Englart kl. 2 TF – „Iryzacja na głowie… (więcej)

Rajd Pojazdów Zabytkowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie z udziałem uczniów naszej szkoły o kierunku technik fotografii i multimediów w ramach współpracy z AUTOMOBILKLUB TARNÓW. Autorami zaprezentowanego plakatu oraz logo są… (więcej)