Tarnowska Liga Debatancka – XI sezon

Już niedługo drużyna debatancka ZST rozpoczyna rozgrywki w kolejnym sezonie Tarnowskiej Ligi Debatanckiej. Drużyna odbyła dwudniowe warsztaty z wystąpień publicznych pod okiem doświadczonego trenera p. Marcina Lewandowskiego… (więcej)

Konkurs recytatorski

7 listopada r. odbył się organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną, III Liceum Ogólnokształcące i Akademię Nauk Stosowanych konkurs recytatorski „Słuchaj dzieweczko…”. Młodzież z tarnowskich szkół… (więcej)

Licealiada w koszykówce 3×3

Drużyna ZST w tej odmianie koszykówki zajęła 4 miejsce na szczeblu miejskim Licealiady. Turniej rozegrany został 07.11.22 w hali TOSiR w Tarnowie. Mogli w nim wystartować uczniowie kl. 2 i młodsi. Nasz zespół tworzyli… (więcej)

Zaproszenie do udziału w OWT

Małopolski Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy Technicznej-Delegatura w Tarnowie zaprasza młodzież naszej szkoły do udziału w zawodach XLIX  OWT 2022/2023. Tradycyjnie adresatem Olimpiady są uczniowie polskich szkół… (więcej)