Konkurs Biogeograficzny „Skąd pochodzi ten gatunek?”

Jesteś miłośnikiem przyrody? Lubisz biologię lub geografię? A może ich nie znosisz!? To bez znaczenia! Tu liczy się TWOJA kreatywność! Nasi uczniowie już nie jeden raz udowodnili, że tej im nie brakuje! Zapraszamy… (więcej)

SPOTKANIE WIGILIJNE

22 grudnia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, odbyło się w naszej szkole Spotkanie Wigilijne. W bajkowej scenerii słuchaliśmy kolęd, uroczystych przemówień, składaliśmy sobie życzenia. Licytowaliśmy również… (więcej)

Książka pod choinkę