Sukces recytatorski!

8 grudnia odbył się finał konkursu recytatorskiego poezji Petofiego Sandora pod patronatem konsula generalnego Węgier w Krakowie. Konkurs organizowało Tarnowskie Towarzystwo Przyjaciół Węgier, a jego gospodarzem… (więcej)

Zwierzaki ze schroniska OTOZ Animals otrzymały od uczniów ZST świąteczne prezenty!

Do dnia 30 listopada trwała zbiórka karmy oraz akcesoriów dla zwierząt ze schroniska OTOZ Animals. Serdecznie dziękujemy za udział w akcji uczniom i uczennicom z klas: 2F, 1P, 1A, 2A, 2TTP, 5TF oraz całej klasie… (więcej)

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Szkoły, Uczniom, Rodzicom oraz Przyjaciołom Szkoły składamy najlepsze życzenia na te nadchodzące dni. Niech Święta Bożego Narodzenia będą… (więcej)