Samorząd Uczniowski życzenia świąteczne

Droga Dyrekcjo, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły, Koleżanki i Koledzy. W imieniu całego Samorządu Uczniowskiego chciałbym życzyć Wam  spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, szczęśliwego Nowego Roku i spokojnych ferii zimowych. Niech nadchodzący zimowy wypoczynek pozwoli wszystkim nabrać sił, przyniesie radość, uśmiech i wytchnienie!

Wierzę w to, że te Święta Bożego Narodzenia, chociaż celebrowane w mniej licznym gronie, będą równie magiczne i radosne, pełne wzruszeń. Niech dostarczą optymizmu, pozwolą nabrać dystansu do tego, co wokół, wzmocnią nas fizycznie i psychicznie.

A nadchodzący Nowy Rok niech będzie lepszy niż ten, kończący się już 2020 i niech przyniesie nam wszystkim  zdrowie, nową siłę do pracy i rozwoju, spełnienie wszystkich marzeń i dorzuci garść nowych.

Kacper Dzimitrowicz

Przewodniczący SU Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie