REKRUTACJA DO KONKURSU NAUKOWEGO E(X)PLORY TRWA!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów nauki i nowych technologii, wynalazców i badaczy w wieku 13-20 lat do udziału w Konkursie Naukowym E(x)plory. Do wygrania stypendia naukowe, wyjazdy międzynarodowe, nagrody rzeczowe. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na stronie.

Na zgłoszenia czekamy do 7 stycznia 2021!

 

 

ZAINSPIRUJ SIĘ!

Jeśli szukasz pomysłu na projekt, sprawdź nasz kanał w serwisie YouTube ! Można tam znaleźć ponad 200 nowych materiałów filmowych: warsztatów i pokazów naukowych, a także zarejestrowanych webinariów, debat i wywiadów m.in.:

– „Jak skutecznie prezentować projekt naukowy” – webinarium prowadzone przez laureatów Konkursu Naukowego E(x)plory z poprzednich lat;

– Wykłady i pokazy naukowe – np.: „Tajemnice nieskończoności”, „Dlaczego galareta się trzęsie”, „Hydrauliczne ramię robota z rzeczy, które znajdziesz w domu”, „Podstawowe techniki molekularne w laboratorium genetycznym” i wiele wiele innych;

– Wideoprezentacje Finalistów Konkursu Naukowego E(x)plory 2020;

– Rozmowy z laureatami Konkursu Naukowego E(x)plory prowadzone przez dziennikarkę edukacyjną – Justynę Suchecką.

Bądź na bieżąco

Facebook: https://www.facebook.com/Explory/

Instagram: explory_open_mind

www.explory.pl