Wycieczka klas chemicznych na Uniwersytet Jagielloński

images8JBR274OW ubiegły czwartek, 24-ego kwietnia, grupa uczniów klas chemicznych wzięła udział w wycieczce dydaktycznej na wydział chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podczas półtoragodzinnego pokazu można było zobaczyć wiele ciekawych doświadczeń chemicznych i poznać ich teoretyczne uzasadnienie w postaci reakcji chemicznych i ich opisu. Chociaż niektóre z tych doświadczeń nasza młodzież już znała, to wyjazd można uznać za udany szczególnie z powodu możliwości zobaczenia miejsca, gdzie być może niektórzy z naszych uczniów będą w przyszłości studiować. Wyjazd zorganizowała pani A. Puda-Skowron, która wespół z panią E. Skowron i panią K. Pokorny opiekowały się młodzieżą podczas wycieczki.