KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

Informacje22.02.2016r. w ramach Szkolnych Dni kultury w auli szkolnej, odbył się  KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH zorganizowany przez panią Annę Misiaszek i panią Darię Szydłowską. W konkursie wzięło udział siedem drużyn składających się z uczniów klas I. Konkurs dotyczył Szwajcarii i Liechtensteinu. Uczestnicy konkursu odpowiadając na pytania  musieli wykazać się dużą znajomością elementów historii, geografii i tradycji tych krajów. Zwycięzcami w tym konkursie została drużyna klasy IM, miejsce drugie zajęła klasa IA, a na trzecim miejscu miejscu znaleźli się uczniowie z klasy IiB.
Wszystkim zwycięzcom  serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach z j. niemieckiego.