Walentynkowe granie

IMG_1255Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole już kolejny raz koncert walentynkowy. Obok Szkolnego Zespołu Muzycznego w składzie: Kinga Zając, Agnieszka Wydziałkiewicz, Wiktoria Pysyk, Aleksander Jarosz, Michał Nowak, Grzegorz Żurek, Dominik Fitrzyk, Adrian Pyrda, Adrian Siedlik, Mateusz Sumara oraz Bartosz Bednarenko wystąpiły gościnnie dwa zespoły Red Night i Prowokator z 3 Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Gastronomiczno-Ekonomicznych. W zespole Red Night zaśpiewali i zagrali dla nas: Tomasz Płaneta, Dawid Krzos, Jakub Walkowicz i Marcelina Woziwoda, a w Prowokatorze: Krzysztof Ptak, Marcin Korman, Miłosz Buchacz oraz Tomasz Jabłoński. Koncert uświetnili swoim  zmysłowym tańcem Dawid Rozkuszka wraz z piękną partnerką Izabelą Baniak, a na koniec walentynkowego grania wystąpił beat-boxer, były uczeń naszej szkoły Arkadiusz Kujawa. Wszystkim artystom, prowadzącej Wiktorii Pysyk oraz dźwiękowcom serdecznie dziękujemy.