Klasa II E mistrzem ZST !

hmzst-15Zakończyły się rozgrywki o mistrzostwo Zespołu Szkół Technicznych w halowej piłce nożnej w roku szkolnym 2015/16.
Mistrzem szkoły została klasa II E, która obroniła tytuł mistrzowski wywalczony w zeszłym roku.
Pierwszy raz w dziewięcioletniej historii tych rozgrywek obrońca tytułu mistrzowskiego potwierdził swój prymat w roku następnym, a także podobnie jak w roku poprzednim
ukończył zawody bez straty bramki.

Drugie miejsce zajęła klasa II M, a brązowy medal przypadł w udziale klasie III E. W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się reprezentantki połączonych klas II A/T.
W dwudniowym turnieju wzięły udział reprezentacje 19 klas, łącznie około 240 dziewcząt i chłopców.

Turniej sędziowali uczniowie naszej szkoły: Adrian Jasiak, Patryk Urasiński, Aleksander Jarosz, Konrad Klara, Adrian Wajs, Kuba Kijak, Norbert Niemiec i Szymon Baradziej.
Końcowa kolejność turnieju:
1. II E