Iza najszybsza w Tarnowie !

biegi copy12 kwietnia na obiektach Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mościcach odbyły się mistrzostwa Tarnowa w biegach przełajowych.Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1300 metrów, a chłopcy 1600 m. Świetny występ zanotowała reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy I T Izabela Skalak, która z kilkunastometrową przewagą wbiegła pierwsza na metę i uzyskała tytuł Mistrzyni Tarnowa w biegach przełajowych dziewcząt. W konkurencji chłopców brązowy medal zdobył Mateusz Jewuła(II ib), a Bartek Koziara ( I e) wywalczył VI miejsce w kategorii klas pierwszych. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Łabuda ( I ia), Patrycja Mróz ( I a), Weronika Mondel (II t), Szymon Baradziej ( II e), Kamil Sokołowski ( III a), Tomasz Sołtys ( III a).