Wolontariusze ZST znowu w akcji!

Wolontariusze naszej szkoły wzięli aktywny udział w akcji  ” Wielkanoc dla ubogich”, która była organizowana  w dniach 16 – 17  marca ( część I ) i 22 – 24 marca ( część II ). Nasi uczniowie uczestniczyli w akcjach w Centrach Handlowych w Tarnowie (Hala Tuchowska, Bazar, Tesco – Świt, Tesco – Słoneczna). Ochotnicy nie tylko kwestowali ale również zbierali żywność do koszy, pakowali klientom zakupy, rozdawali ulotki promujące akcję. Mamy nadzieję, że te dary wspomogą osoby chore, samotne, ubogie i sprawią, że dla wielu osób te święta będą weselsze, dadzą nadzieję na lepsze jutro i wzmocnią wiarę w drugiego człowieka.

Serdecznie dziękuję za ogromne zaangażowanie i często duży wysiłek  (niektórzy pracowali nawet 15 godzin) wszystkim niżej wymienionym wolontariuszom:

klasa II a:

• Dominika Wolak