Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Konkurs fotograficzny „Pejzaże polskie” rozstrzygnięty.
Organizowany przez Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół-Świat Pracy” w Tarnowie konkurs fotograficzny został rozstrzygnięty. Jury, w skład którego weszli m. in. znani tarnowscy  fotografowie: Pan Tadeusz Koniarz i Pan Paweł Topolski, przyznało nagrody w trzech kategoriach – gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych amatorsko zajmujących się fotografią.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych napłynęło 49 prac.
Nagrodzeni zostali:
I miejsce – Łukasz Filipiak z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Szczepanika w Tarnowie, za pracę „Świnoujście II”
II miejsce – Szymon Mikrut z III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie za zdjęcie „Otulona mgłą”
III miejsce – Katarzyna Szkodzińska z Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie-Mościcach (klasa   II FOT) za fotografię „Pejzaż jesienny z żabiej perspektywy”.
Wyróżnienie otrzymała Joanna Gmyr z Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie za pracę „Konie”.
Wręczenie nagród laureatom  konkursu odbyło się dnia 11 listopada, przy okazji organizowanych również przez Tarnowskiego „Sokoła” – Niepodległościowych Zawodów Pływackich.
Organizacją konkursu zajmowała się Pani Lucyna Olejnik. Na uroczystość wręczenia nagród przybył Pan Piotr Bernacki zajmujący się w naszej szkole kształceniem przyszłych fotografów.