Logo - Olimpiada Wiedzy Technicznej

Wyniki z I etapu XLV OLIMPIADY OWT

Uprzejmie informuję, że do zawodów okręgowych XLV OWT zakwalifikowano uczniów Waszej szkoły według wykazu:

• Niedziela Łukasz                  II N
  • Turlej Michał                         II M
  • Kusior Przemysław             III E
  • Pietrusiak Kacper                III E
  • Żychowski Michał                III M
  • Kołodziej Jakub                    IV N  Finalista OOWEIE
  • Rataj Kamil                            IV N

Zawody okręgowe odbędą się   8 stycznia 2019 r. (wtorek ) tradycyjnie już w Naszej Szkole   o godzinie 900.
Zawody II stopnia polegają na:

1. Rozwiązaniu zadania z zastosowania informatyki w technice lub zadania optymalizacyjnego,
  2. Rozwiązaniu 2 zadań spośród 3-ech w wybranej grupie tematycznej.

Zawody są rozgrywanie w warunkach kontrolowanej samodzielności. Podczas rozwiązywania zadań uczestnicy mogą korzystać z tablic, kalkulatorów, i innych źródeł tematycznych przyniesionych ze sobą, natomiast nie mogą korzystać z komputerów przenośnych i telefonów komórkowych.

Informację na ręce  Szkolnej Komisji Olimpiady Wiedzy Technicznej przekazała Sekretarz Delegatury MKO OWT  Pani Barbara Pajdo.
Wszelkie informacje dotyczące OWT znajdują  się na stronie www.owt.edu.pl.

Szczególne wyzwanie stoi przed uczniami o profilu mechanicznym , którzy po latach nieobecności  w poprzednich edycjach zakwalifikowali się II etapu, dobrym prognostykiem jest uczestnictwo uczniów z klas drugich i trzecich, co daje nadzieje na sukcesy w kolejnych olimpiadach tegorocznych z OWEiE – EUROELEKTRA  i OOWEIE -AGH.

Wszystkim naszym uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach okręgowych.
Organizator zawodów okręgowych: Zygmunt Nędza i Robert Hosaja .