Udział reprezentacji ZST w międzyszkolnych rozgrywkach siatkówki o mistrzostwo Tarnowa

W dniach 7,8 listopada odbyły się eliminacje w międzyszkolnych rozgrywkach piłki siatkowej dziewcząt i chłopców o Mistrzostwo Tarnowa.

Dziewczęta rozegrały mecze z drużynami VII LO, ZSEO, II LO zajmując trzecie miejsce w grupie i nie uzyskały awansu do rozgrywek finałowych.

Chłopcy w eliminacjach pokonali drużyny IV LO oraz Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia i ulegli zespołowi z VII LO uzyskując awans do rozgrywek finałowych z drugiego miejsca w grupie.

W finałach 13 listopada chłopcy nawiązali walkę z drużynami  I LO i III LO, jednak obydwa mecze przegrali uzyskując w końcowej klasyfikacji V miejsce w Tarnowie.

Składy reprezentacji

dziewcząt: Janiga Monika, Witek Joanna,  Łachut Katarzyna, , Mądrzyk Sabina, Świądro Kamila, Świerk Wiktoria

chłopców: Korus Konrad, Kuboń Maciej, Powroźnik Szymon,  Sobczyk Adrian,  Padło Rafał,  Pytel Karol,  Waśko Michał, Nytko Krzysztof, Lazarowicz Michał, Hałun Damian, Magiera Wojciech, Stańczyk Paweł, Mróz Daniel.