ZST

ELIMINACJE SZKOLNE DO XLII OOWEiE KRAKÓW -AGH i CZĘSTOCHOWA 2019 r.

W dniu 10 . XII. 2018 r.   o godz 9.30 odbędą się w sali 210p eliminacje szkolne  do XLII   Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w kategoriach:   Elektronika,  Elektronika Medyczna , Elektrotechnika , Mechatronika, Informatyka i  Teleinformatyka.
Z każdej grupy tematycznej zostanie zakwalifikowanych  4 uczniów, którzy w dniu  08. II. 2019 r.  w Krakowie na uczelni AGH będą  brali udział w 2 etapie część testowa .

W imieniu  Szkolnej  Komisji  Konkursowej zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału  w  Eliminacjach  Szkolnych. Zapisy przyjmują nauczyciele :  Bogumiła Duda,  Marek Łoś,  Paweł Piątek,  Jacek Różycki, Marek Płachta,  Andrzej Kieć i Robert Hosaja do dnia 7.XII .2018 r.
Więcej informacji   http://www.oowee.pl