Konkurs na najładniejszą salę lekcyjną

InformacjeW dniu 20 czerwca poddano ocenie sale lekcyjne zarówno w starym budynku, jak i w pracowniach. Przyjęto skalę ocen od 1 do 6 punktów. W oczach  komisji konkursowej w składzie: Pani Anna Fronc i Pani Lucyna Olejnik oraz przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego – Paulina Bugajska i Beata Dusza największe uznanie znalazły:

1. Sala nr 210 (historyczna), opiekę nad tą salą sprawuje Pani Marzena Gawron (ocena – 23,5 p.)
  2. Sala nr 211 ( języka niemieckiego), opiekunką jest Pani Dorota Lis (ocena – 23 p.)
  3. Sala nr 122 ( języka niemieckiego) pod opieką Pani Katarzyny Pokorny (ocena – 22p.)
  4. Sala nr 212 ( geograficzna), opiekunką jest Pani Maria Szwedo (ocena – 21,5 p.)
  5. Sala nr 213 ( historyczna), opiekę nad tą salą sprawuje Pan Sławomir Skowron (ocena – 21 p.)
  6. Sala nr 103p (urządzeń i sieci elektrycznych), opiekunką jest Pani Wioletta Krawiec (ocena – 20 p.)

Podobnie jak w roku ubiegłym najwięcej estetycznie wyposażonych, zawierających bieżące informacje i piękne kwiaty klas znajduje się na drugim piętrze szkoły.
Zachęcamy do dbania o estetykę sal lekcyjnych, gdyż w ładnym, pełnym zieleni otoczeniu na pewno lepiej jest pracować i uczyć się.
L. Olejnik