ZST

TARNOWSKA LIGA DEBATANCKA – I EDYCJA ZAKOŃCZONA!

 

1014262_387997627973506_1487190271_n  18 czerwca w Teatrze Tarnowskim odbyła się uroczysta gala podsumowująca projekt Tarnowskiej Ligii Debatanckiej. W gali wzięli udział uczestnicy TLD wraz z opiekunami i dyrektorami tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych oraz przedstawiciele różnych instytucji samorządowych, kulturowych, duchowieństwa i uczelni wyższych.
Mistrzem Tarnowskiej Ligi Debatanckiej w sezonie 2012/13 zostało II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego.
Zdjęcia z gali: http://tarnow.pl/Galeria/Galeria-Miasto/Galeria-Miasto-2013/Gala-na-zakonczenie-Tarnowskiej-Ligii-Debatanckiej
Każdy uczestnik Ligii dostał certyfikat uczestnictwa oraz pamiątkowe prezenty. Zespoły, które znalazły się na podium otrzymały medale, mistrz zaś  puchar Mistrza Tarnowskiej Ligi Debatanckiej.     Pomimo, że drużyna ZST nie zajęła miejsca na podium jesteśmy zadowoleni z jej postawy i już dziś zapraszamy młodzież ZST chętną do wzięcia udziału w drugiej edycji TLD o zgłoszenia do p. Alicji Wiśniowskiej.
Co daje udział w takich projektach? Posłuchajcie sami…http://www.tarnowskaligadebatancka.pl/nagrania-audio.html

Drużynę ZST tworzyli:

 • Marcin Zając
 • Małgorzata Lupa
 • Dominik Kubis
 • Mateusz Banaś
 • Tomasz Kowal
 • Marcin Wawrzon
 • Marek Kozioł
 • Małgorzata Topolska
 • Marcin Zając
 • Damian Mleczko
 • Piotr Majka

Opiekunem drużyny była mgr inż. Alicja Wiśniowska

 Gratulujemy!!     

Relacja z gali: http://www.imav.tv/2423/wydarzenia.html