KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW odbędzie się w auli szkolnej w dniach 6, 7, 8 września 2021 r. podczas dużej przerwy (godz. 11.05-11.25).

W dniu 6 września (poniedziałek) zapraszamy uczniów, którzy mają do sprzedania podręczniki do klas 3-cich po gimnazjum oraz uczniów tych klas zainteresowanych zakupem.

W dniu 7 września (wtorek) zapraszamy uczniów, którzy mają do sprzedania podręczniki do klas 1-szych oraz uczniów tych klas zainteresowanych zakupem.

W dniu 8 września (środa) zapraszamy uczniów, którzy mają do sprzedania podręczniki do klas 2-gich oraz uczniów tych klas zainteresowanych zakupem.

W dniu 9 września (czwartek) zapraszamy absolwentów szkoły, którzy wycenione podręczniki do klas 4-tych będą mogli pozostawić w szkolnej bibliotece. Możliwość ich zakupu będzie w dniach: 13, 14, 15 września. Po tym terminie w dniach 16, 17 września będzie można odebrać należność za książki i egzemplarze, które nie znalazły nabywców.