Zapraszamy Ósmoklasistów – 12 KWIETNIA

Zapraszamy Ósmoklasistów na MOŚCICKĄ GIEŁDĘ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH, która odbędzie się 12 KWIETNIA w godz. 10.00 – 13.00, w hali sportowej przy ul. Chemicznej 2.

Swoje propozycje oferty kształcenia na rok szkolny 2022/2023 przedstawi Technikum Nr 1 w ZST, IV LO w ZSO Nr 1, oraz Technikum Nr 2 i Branżowa Szkoła I Stopnia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie.

Mamy nadzieję, że każdy kto odwiedzi w tym dniu halę sportową, pozna i wybierze swoją nową klasę o takim kierunku, który będzie go satysfakcjonował – podkreślają dyrektorzy placówek przybliżając idee wydarzenia. Organizatorzy zapraszają nie tylko przyszłych absolwentów, rodziców, ale także wszystkich, którzy chcą poznać szczegółowo profile mościckich szkół.