Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

banner_wosp_we_wloszech_polacy_we_wloszech-100207_260x210          W ostatnią niedzielę 25-ciu wolontariuszy naszej szkoły,  jak wielu w całej Polsce, wyruszyło na ulice Tarnowa i okolicznych miejscowości, aby zbierać środki na wyposażenie oddziałów ratunkowych dla małych dzieci i na godną opiekę medyczną dla seniorów. Mimo chłodu, deszczu i zmęczenia, bowiem zbiórka trwała do samego wieczora, udało im się uzbierać niebagatelną sumę 7618,68 złotych, trochę dolarów amerykańskich, koron norweskich oraz euro. Niekwestionowanym liderem grupy wolontariuszy  naszej szkoły stał się Dominik Gądek (4TM) z zebraną kwotą 1226,38 zł. Kolejne osoby i sumy przez nich zebrane są też pokaźne i godne pochwały: Karolina Baran (4FOT)-963,77 zł.; Edyta Klęk (4FOT)- 943 zł.; Daniel Możny (4TM)-809,30 zł. i Agata Szwedo (4FOT)-575,11 zł. Pozostali wolontariusze:  Katarzyna Baran, Justyna Bień, Paulina Bogusz, Klaudia Boroń, Paulina Bugajska, Beata Dusza, Jagoda Foszcz, Natalia Liro, Karina Mastalerz, Justyna Stolarczyk, Żaneta Wiśniewska, Patrycja Zięba, Wojciech Kubisztal, Kamil Liro, Mateusz Lustofin, Oskar Pieprz, Bartłomiej Radecki, Robert Siemieniec, Tomasz Woźny i Hubert Szumlański może nie zgromadzili tak wysokich kwot, ale podobnie jak naszym liderom tak i im należą się wielkie słowa uznania i podziękowania za wrażliwość i zaangażowanie w pracę na rzecz innych. Gratulujemy i dziękujemy!