KONKURS MATEMATYCZNY

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie
we współpracy z Politechniką Lubelską zapraszają na  trzynastą edycję konkursu

MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA”.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół ponadgimnazjalnych oraz technicznych szkół ponadpodstawowych.

Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne rozwiązywanie zadań w trzech etapach.

Konkurs jest organizowany dla  uczniów klas maturalnych technicznych szkół ponadgimnazjalnych oraz klas przedmaturalnych technicznych szkół ponadpodstawowych.

I ETAP SZKOLNY odbędzie się dnia 26 października(środa)o godz.8.30 w auli szkolnej.

W ciągu 60 minut należy rozwiązać 4 zadania bez używania kalkulatora i wzorów matematycznych.

Na stronie konkursu są udostępnione zadania z XI edycji.

Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym konkursie. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli matematyki do  dnia 18.10.22 (wtorek)  włącznie.

Organizator konkursu : Dorota Bartoń.