Zbiórka karmy

Samorząd Uczniowski zwraca się do społeczności szkolnej z apelem o wsparcie akcji zbierania karmy dla zwierząt z Tarnowskiego Azylu. Chcielibyśmy się przyłączyć do inicjatywy Młodzieżowej Rady Miejskiej wspieranej przez Jacka Brzezińskiego, znanego tarnowskiego sportowca, specjalistę od sportów ekstremalnych.
Jak na pewno wiecie, ostatnie mrozy bardzo dają się we znaki naszym czworonożnym przyjaciołom, a szczególnie tym, którzy nie mają ciepłego domu. Potrzeba więcej karmy, aby zapewnić mieszkańcom azylu odpowiednią ilość jedzenia. Ponieważ trzeba działać szybko, liczymy na wielką mobilizację.

Zbiórka rozpoczyna się w środę tj. 10.01.2024 i będzie trwać do piątku, 12.01.2024. Karma będzie zbierana przez wytypowanych uczniów w trakcie przerwy w godz.9.20-9.30 czyli między drugą a trzecią lekcją, przed szatnią u Pani Uli.

Uczniowie ZST nieraz udowodnili, że mają wielkie serca, więc i tym razem wierzymy w Waszą wrażliwość i empatię.