Absolwencie ZST – weź udział w Targach Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie zaprasza na XXI TARGI PRACY, które odbędą się w dniu 18 czerwca 2014 r., w godzinach: 1000 – 1300, w Hali Sportowej „Jaskółka” w Tarnowie – Mościcach, ul. Traugutta 3a.
Udział w Targach zadeklarowało blisko 50. pracodawców – przedstawicieli różnorodnych branż, między innymi: budowlanej, spożywczej, piekarniczej, gastronomicznej, odzieżowej, mechanicznej, edukacyjnej oraz geodezyjno-kartograficznej.
Podczas targów pracy będą prezentowane również miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych.
Na Targach Pracy – podczas krótkich prezentacji – zostaną przedstawione osobom poszukującym zatrudnienia, następujące zagadnienia:

  1. Godzenie życia zawodowego i rodzinnego.
  2. Projekty i programy aktywizujące realizowane na terenie powiatu tarnowskiego.
  3. ABC Przedsiębiorczości – gdzie można uzyskać pomoc.

Zapraszamy osoby bezrobotne i poszukujące pracy!

Targi Pracy to doskonała okazja do spotkania się z wieloma pracodawcami,
przeprowadzenia wstępnych rozmów i złożenia dokumentów aplikacyjnych.