ASIA MISTRZYNIĄ, BARTOSZ V-CE MISTRZEM !!!

Na obiektach TOSiR-u w Tarnowie rozegrano lekkoatletyczne Mistrzostwa Tarnowa Szkół Ponadpodstawowych. Rywalizowano w konkurencjach biegowych na dystansach 100 m, 200 m, 400 m, 800 m (dz) i 1500 m (chł), a także w skoku w dal i pchnięciu kulą. Sportowcy naszej szkoły reprezentowali nas we wszystkich konkurencjach, osiągając wiele bardzo dobrych wyników. Jak co roku znakomity występ zaliczyła Joanna Szylar z klasy IV TA, zdobywając złoty medal i tytuł Mistrzyni Tarnowa w biegu na dystansie 4oo m. Bartosz Szatko zdobył srebro i został v-ce mistrzem Tarnowa w pchnięciu kulą.

Miejsca obok najniższego stopnia podium (4 miejsce) uzyskali: Adam Zdeb (4 F) w skoku w dal,  Dawid Głowacz (4 TE) w biegu na dystansie 1500 m, Gabriel Wrona (1 TEM) w biegu na 400 m i Kacper Zając (4E)  w pchnięciu kulą. Kilku z  naszych reprezentantów poprawiło swoje rekordy życiowe, co najlepiej świadczy o wysokim poziomie tych mistrzostw. Naszym zawodnikom dziękujemy i życzymy sukcesów w kolejnych udanych startach.

Zespół Szkół Technicznych reprezentowali:

Dziewczęta:

–  Gabriela Gąciarz, Joanna Szylar, Dominika Trytko – kl IV A

– Daria Budzik – kl I TF; Weronika Reczek – kl I TA

Chłopcy:

–  Bartosz szatko, Jakub Mróz, Kacper Pęcak, Sebastian Sobyra, Mateusz Grzegórzko- kl IV TE

– Dawid Głowacz – kl IVE

– Kacper Zając – kl IV N

– Adam Zdeb – kl IV F

– Maciej Radzik – kl III TI

– Sebastien Hajdas, Kacper Hajduk – kl II TEM

, Krystian Oliński, David Pańkowski, Wojciech Parysz – kl I TF

– Gabriel Wrona,  Patryk Gniadek kl – I TEM

– Mikołaj Szeląg – kl I TI